REJESTRACJA UCZESTNIKÓW

Witamy w rejestracji on-line na Targi Reha INNOVATIONS Fizjoterapia. Nowoczesna diagnostyka. Odnowa biologiczna.

Poprawne wypełnienie formularza, a także wyrażenie wszystkich zgód marketingowych premiowane jest otrzymaniem identyfikatora umożliwiającego wstęp na Targi.

Uwaga: Na podany adres e-mail zostanie wysłana informacja o poprawnym ukończeniu rejestracji i dalsze instrukcje. Niektóre serwery mogą traktować automatycznie wysyłane wiadomości jako SPAM i umieszczać je w wydzielonym folderze programu pocztowego. Jeśli nie otrzymacie Państwo od nas wiadomości e-mail po zakończeniu rejestracji, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM oraz skasowanie oznaczenia spam z tej wiadomości. 

Dane Uczestnika:

Wybierz wejściówkę:

Bilet wstępu na targi - piątek, 13.05.2022 r.
Bilet wstępu na targi - sobota, 14.05.2022 r.

Dane Gabinetu/ Dane firmy

select
województwo: *
select
Profil zawodowy *
select

* Nazwa wystawcy, od którego otrzymali Państwo zaproszenie na Targi:

Dane logowania

* wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych w celu rejestracji na Targi oraz kontakt telefoniczny i mailowy w sprawach organizacyjnych z nimi związanych. Oświadczam również, że zapoznałam/łem się z klauzulą informacyjną o przetwarzaniu moich danych osobowych dostępną tutaj.
* wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych w celach marketingowych (informowanie o wydarzeniach organizowanych przez Targi w Krakowie, szkoleń i konferencji, usłudze newsletter) za pomocą zarówno telefonu jak i maila. Zgodę mogę wycofać w każdym momencie.
* oświadczam, że zapoznałam/łem się z zasadami obowiązującymi w obiekcie EXPO Kraków dostępnymi tutaj, akceptuję je w całości i zobowiązuję się do ich przestrzegania.

Powyższe zgody obejmują przetwarzanie danych w przyszłości, jeśli nie zmieni się cel przetwarzania. 

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Targi w Krakowie Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Galicyjska 9; kontakt do inspektora ochrony danych: iod@targi.krakow.pl; Pełna treść klauzuli informacyjnej dostępna tutaj.